Про нас

MotoCrazyTown (ТОВ «НІК Трейд») вже більше 15 років є офіційним імпортером мотоекіпіровки і мотоаксесуарів і на сьогоднішній день ми готові запропонувати вам товари таких брендів:

FORMA BOOTS (Італія) - мотоботинки і захист спини, колін.
GAERNE (Італія) - мотоботинки.
SHOEI - мотошоломи і аксесуари до них, в тому числі мотогарнітура SENA.
KLIM - кросові штани, джерсі, рукавички, шоломи, дорожні куртки, дорожні штани, дорожні рукавички, сумки.
FXR - кросові штани, джерсі, рукавички, шоломи.
SEVEN MX - кросові штани, джерсі, рукавички, комплекти мотоформи, компресійна білизна, аксесуари.
KNOX - захист спини, грудей, ліктів і колін, а також дорожнє екіпірування: штани, рукавички,моточерепахи,термоодяг, дощовики.
MACNA - дорожні куртки, рукавички.
MOBIUS - захист колін і кистей рук.
SPY + - мотоокуляри, лижні і сонцезахисні окуляри.
OAKLEY - мотоокуляри.
ALIAS - кросові штани, джерсі, рукавички.
INTERPHONE - переговорні пристрої.
PUTOLINE OIL (Голландія) - моторні, вилочні, трансмісійні масла, охолоджуючі рідини, рідини для повітряного фільтру, мастило для ланцюга, повітряні фільтри.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір оригінальної, якісної і сучасної мотоекіпіровки і мотоаксесуарів світових брендів для різних типів мотоциклів - спортивні, міські, туристичні, ендуро, кросові. В асортименті також жіноча та дитяча мотоекіпіровка.

Всі наші товари сертифіковані, мають офіційну гарантію від виробника.

Ми готові допомогти вам підібрати екіпіровку і аксесуари саме під ваші вимоги та потреби, а також надати всю необхідну інформацію для правильного його використання.

Наші покупці - це люди, які не можуть жити без швидкості, ті, для яких головним критерієм у виборі мотоекіпіровки є безпека, якість і стиль. Нас вибирають кращі, серед них українські мотогонщики-чемпіони Микола Пащинський, Костянтин і Євген Писарєв, Семен Неруш, Юрій Березовій, Дмитро Асманов, Микита і Максим Києнко, Роман Морозов і багато інших.

Ласкаво просимо в MotoCrazyTown!